Obchodné podmienky

V snahe zabezpečiť naším zákazníkom najvyššiu kvalitu služieb sme celý proces nakupovania čo najviac zjednodušili.
TCD s.r.o. sa riadi podľa zákona č.108/2000 Z.z. a zákona č.118/2006 Z.z. o zásielkovom predaji.

 

1) Objednávka
Realizácia predaja tovaru vzniká na základe záväzného potvrdenia vyplnenej objednávky. Za záväzné sa považuje potvrdenie e-mailové, po odoslaní elektronickou poštou, alebo telefonické.

Potvrdenie objednávky:
Po odoslaní objednávky Vám systém pošle správu  o jej zaregistrovaní na Váš e-mail, ktorý ste zadali pri registrácii, alebo telefonicky. Ak správu neobdržíte, prosím kontaktujte nás telefonicky.

Storno objednávky:
Spotrebiteľ je oprávnený bez uvedenia dôvodu stornovať objednávku do 24 hodín od objednania tovaru telefonicky, alebo vyplnením kontaktného formulára. Do predmetu správy napíšte STORNO.

 

2) Platba

Platba na účet prevodom – tovar je zasielaný po pripísaní prostriedkov na účet.
Platba kreditnou kartou – tovar je zasielaný po pripísaní prostriedkov na účet.

 

3) Dodacie podmienky
Objednávky vybavujeme najneskôr do 2 dní. Doba expedície sa pohybuje v intervale od 2 do 7 pracovných dní, V prípade neočakávaného meškania vás budeme operatívne informovať a dohodneme sa s vami na inom možnom postupe tak, aby sme vám vyhoveli v maximálnej možnej miere. Za oneskorené dodanie tovaru spôsobené chybou pošty nezodpovedáme.

Objednaný tovar vám zašleme prostredníctvom Slovenskej pošty alebo kuriérskej spoločnosti na adresu, ktorú zákazník uviedol pri registrácii.

 

4) Odstúpenie od kúpnej zmluvy
Spotrebiteľ je oprávnený bez uvedenia dôvodu písomne odstúpiť od zmluvy do 14 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru.

Ak sa rozhodnete pre odstúpenie od zmluvy v danej lehote, žiadame Vás o dodržanie nasledovných podmienok: písomné nás kontaktujte
tovar musí byť v pôvodnom a nepoškodenom obale
tovar nesmie byť použitý, poškodený
tovar musí byť kompletný , spolu s dokladom o kúpe.

Tovar posielajte doporučene a poistený. Neposielajte ho na dobierku! Pri splnení uvedených podmienok pre vrátenie tovaru Vám peniaze za tovar zašleme poukážkou alebo prevodom na Váš účet a to najneskôr do 15 pracovných dní po fyzickom obdržaní tovaru. V prípade nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok nebudeme žiaľ môcť akceptovať odstúpenie od zmluvy a tovar bude vrátený na náklady odosielajúceho naspäť.

 

5) Reklamácie
Ak chcete u nás kúpený tovar reklamovať, bezodkladne nás kontaktujte emailom alebo telefonicky. Budeme vás informovať o ďalšom postupe. Zákazník si musí tovar skontrolovať ihneď pri prevzatí. Má nárok tovar neprevziať, ak je na ňom viditeľné mechanické poškodenie, zjavne spôsobené prepravou alebo ak je tovar neúplný. V takomto prípade má zákazník nárok na výmenu tovaru alebo vrátenie peňazí.

 

6) Ochrana osobných dát
Aby sme mohli vybaviť Vašu objednávku musíme poznať Vaše osobné údaje. Tie chránime pred zneužitím a zaručujeme Vám, že ich neposkytneme tretiemu subjektu.Vaše elektronické dáta budú po vybavení objednávky vymazané.